Nápad založit Nuteo se zrodil u Aleka, který pochází z bývalé Jugoslávie. Po letech prožitých v cizině mu chyběly výtečné domácí a zdravé potraviny, na které byl zvyklý z rodné země. Jejich tajemství je přitom jednoduché – místo komerční průmyslové výroby návrat k jednoduchosti a přírodě.

Když navštívil svoje oblíbené malé výrobce v Srbsku, pochopil, že našel přesně to, co mu v ostatních zemích chybělo a rozhodl se přinést to nejlepší i k nám do Čech. Oslovil své přátele, veganku a kulinářku Báru a milovnici delikates, Lenku, které si jedinečné produkty okamžitě získaly. A tak se zrodilo Nuteo s. r. o.

Srbsko je proslulé divokou přírodou, vyspělým zemědělstvím a vysokou kvalitou přírodních potravin. Na srbský venkov cestujeme od té doby pravidelně, abychom osobně vybrali ty nejlepší dodavatele. Vydejte se s námi na cestu za opravdovými a poctivými potravinami a nenechte si ujít přírodní, rostlinné, zdravé a chutné novinky, které pro Vás připravujeme.

Každého z malých rodinných výrobců, které zastupujeme, jsme osobně vybrali. Všechny firmy vyrábí potraviny výhradně z lokálních přírodních zdrojů. Spolupracujeme s těmito značkami:
Granum, Real Red Raspberry, Strela.

Všechny produkty, které nabízíme, jsou přírodní, čistě rostlinné (veganské) a mnohé z nich i organicky certifikované.

Bára

Aleksandar

Lenka